ZA!

ZA! czyli podróżujący cyrk z Barcelony. Dwóch gości z dziesięcioma instrumentami: PAPA DUPAU (guitar, trumpet, kalimba, perc, voc) and SPAZZFRICA EHD (dr, perc, keys, fx, clarinet, voc).
W ich własnych materiałach prasowych pojawia się określenie 'post-worldmusic', ale ta szufladka to za mało, by określić przedziwny i hiper-energetyczny koktajl jaki ZA! serwuje publiczności na swoich koncertach.
Katalończycy wydali do tej pory cztery płyty, a druga z nich "Macumba o Muerte” została określona jako jedna z najlepszych płyt stulecia przez wpływowy hiszpański magazyn Rockdelux. Trzecia i czwarta płyta, Megaflow i Wanananai zostały wydane przez Discorporate Records.
ZA! grali już na takich renomowanych festiwalach jak Primavera Sound, Eurosonic, Kilbi Festival, SKIF Festival, Fusion Festival, SXSW, Transmusicales Festival, Tanned Tin, Sonar Festival i Tauron Nowa Muzyka.

Re

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x