Polish Label Showcase 3 : Mik Musik!

Bartek Kujawski

Bartek Kujawski - znany również jako 8rolek. Wiele płyt i nagrań na koncie. Pod własnym nazwiskiem prezentuje bardziej eksperymentalne oblicze. Ostatnia płyta / kaseta to „Bait“. Od pewnego czasu pracuje nad słuchowiskiem do własnego tekstu. Fragmenty zaprezentuje podczas showcase'u.

Czarny Latawiec

Krytyk, kurator, cyklista. Sonorystyczny plądrofonista, dźwiękowy imperialista. Jego didżejskie miksy, równie kolorowe, co płyty z których gra, to wyraz zadumy nad ponadczasowością rytmu Czarnego Lądu i mocą nierównomiernie temperowanych strojeń. Tym razem w specjalnym miksie zajmie się prezentacją pereł z całego historycznego katalogu Mik Musik.

Iron Noir

Duet Wojciecha Kucharczyka i Łukasza Dziedzica (znanego także jako Lugozi). Wszystko się wydarza i robi to nagle. Zazwyczaj dużo rytmu na nienormalnej perkusji i nieskomplikowana elektronika dla złożonego efektu. Improwizacje, do których da się tańczyć.

Kucharczyk

Założyciel i szef Mik Musik. Od początku 2013 solowo występuje tylko pod prawdziwym nazwiskiem, czasem dodając do tego Wojciech oraz garść orzechów trudnych do zgryzienia. Nie odcina kuponów, raczej. Grał w wielu zespołach i miejscach. Ogrodnik.


Paweł Kulczyński

Artysta dźwiękowy i eksperymentujący muzyk, autor niebanalnych koncertów plenerowych oraz instalacji dźwiękowych, jak też zapalony budowniczy instrumentów analogowych. Miłośnik brzmień ekstremalnych. Zainteresowany obecnie społecznymi i przestrzennymi kontekstami muzyki, fenomenologią audiosfery i akustyką, zjawiskami losowymi, konceptualizmem, lenistwem i nudą, działaniem pozornym oraz psychodelią. Używa wielu narzędzi: DIY electronics, wideo, fotografii, buduje instalacje i instrumenty.

Re

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x