Enon

Zespół wystąpi w składzie: Toko Yasuda !!! (vocal, bass, sampler, synth), która wczesniej udzielala sie w Blonde Redhead i nieistniejacym już The Lapse,  John Schmersal (vocal, guitar, sampler, synth) i Matt Schulz (drums), znany z The Lab Partners.

Chyba nie wymagająca większej reklamy nowojorska grupa Enon, znana z wcześniejszych wystepów w Polsce, wydająca w prestiżowej wytwórni Touch and Go, pełnej takich muzycznych indywidualności, jak Shellac, New Wet Kojak, The Ex, Yeah Yeah Yeahs. 20 maja w Klubie Re podczas jednego z trzech koncertow w Polsce, grupa zaprezentuje swój najnowszy materiał. Enon niezmiennie kroczy własną ścieżką balansując pomiędzy brzmieniami określanymi jako ambitny pop a post punkowa alternatywa. O ile wcześniejsze płyty zawieraly w sobie subtelność elektronicznych sampli, o tyle płyta "Grass Geysers...Carbon Clouds" jest bardziej surowym, bardziej analogowym w brzmieniu wydawnictwem. Na albumie znajdują się energiczne, jak zwykle przebojowe utwory z wyraźnym, pulsującym, przyjemnie przesterowanym basem i charakterystycznymi damsko-męskimi wokalizami.

Re

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x