Colin Potter

Colin Potter to jedna z czołowych postaci na scenie muzyki eksperymentalnej i elektronicznej. Z powodzeniem i zaangażowaniem funkcjonuje na niej już od 30 lat, wciąż zaskakując nowymi pomysłami muzycznymi

Nie tylko posiada swoje studio IC, w którym realizuje i nagrywa swoje projekty, które jednocześnie stara się dystrybuować wśród tych, którzy z otwartym i chłonnym umysłem przyswajają wciąż pojawiające się nowinki. Jest również wziętym producentem. Uznanie zdobył dzięki wypracowanej przez siebie technice miksowania i przetwarzania materii dźwiękowej. Docenił go sam Steve Stapleton, z którym współpracował nawielu albumach i kreował psychodeliczne i nowatorskie przez lata brzmienie legendy - Nurse With Wound.
Nagrywał również z tak różnorodnymi artystami, jak Paul Bradley, Kiln, Andrew Chalk, Current 93, Ora, RPM, Bass Communion, Jonathan Coleclough czy Andrew Chalk.

Re

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x