Ekkehard Ehlers & Joseph Suchy

 
Grający z laptopa Ekkerhard Ehlers to artysta niezwykle płodny, wciąż na nowo odkrywający swoje możliwości. Współpracował z ogromną liczbą artystów - od Red Hot Chili Peppers po Stephana Matheui.

Joseph Suchy to jeden z najbardziej znanych niemieckich muzyków. Jest producentem, inżynierem dźwięku, a także gitarzystą grającym w swoim oryginalnym, nieporównywalnym do żadnego innego stylu. Nie ma praktycznie żadnej niemieckiej wytwórni, w której katalogu nie byłoby przynajmniej jednej płyty z jego udziałem.


Na wydanej przez Staubgold płycie "Soundchambers" Ehlersowi i Suchemu towarzyszył trębacz Franz Hautzinger, co dało znakomity efekt: muzycy stworzyli własną estetykę, a płyta, choć niełatwa w odbiorze, jest przystępna jednak dla każdego słuchacza. Ich występy to połączenie elektroniki, improwizacji i dźwiękowych pejzaży, przepełnione uwielbieniem muzyków dla brzmieniowych i muzycznych interakcji.

Re

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x