Trottel

 

Jako Trottel Stereodream Experience występują od kilku lat, wcześniej pojawiali się jako Trottel, TroXX, Monodream. Debiutowali pod koniec lat 80. Od tego czasu nagrali 10 płyt, zagrali wyjątkowo imponującą ilość koncertów, stając się jednym z ważniejszych zespołów w tej części Europy. Koncerty Trottela nie pozostawiają wątpliwości co do klasy i wyjątkowości, bezkompromisowości i magii, szaleństwa i precyzji.
Przez lata wypracowali własny oryginalny styl, który wymykając się wszelkim ograniczeniom, przełamując konwencje i ramy stylistyczne biegnie swoją nieprzewidywalną drogą ku wielkiej niewiadomej... gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością, nowe ze starym a elektronika z magią szamańskich obrzędów. Nie nagrali nigdy dwóch podobnie brzmiących płyt. Ich muzyka jest określana jako eksperymentalny jazz, punk, psychodelic, underground i etnocor. 

Re

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.

x